Şeffaf Kartvizit Tasarla

test

Beyaz Eşya Tasarımlı Şeffaf Kartvizit Kırmızı Siyah

Beyaz Eşya Sektörü Şeffaf Kartvizit YM-1134 çeşitleri Özenle Tasarlanmış sektörünüze hitap eden Şeffaf kartvizitlere ulaşmanız artık çok kolay. Şeffaf kartvizit başta olmak üzere bir çok çeşitli kartvizit ve baskılı matbaa ürünlerine AvmMatbaa’dan ulaşabilirsiniz.
İhtiyacınız olan ürünü seçerek bize ulaşmanız yeterli. Beğendiğiniz veya istediğiniz ürünü whatsapp, gsm, mail veya sabit telefon üzerinden ilgili departmanımızla irtibata geçerek kısa sürede ve kaliteli olarak teslim alabilirsiniz.
Matbaa ve reklam ürünlerinizle bizden aldığınız hızlı çözüm, sizi sektörünüzde bir adım daha ileri taşıyacaktır.
Beyaz Eşya Sektörü Şeffaf Kartvizit YM-1134 Fiyatı Nedir ?
Şeffaf kartvizitler Standart 85×50 mm olarak yapılır, Cmyk + Beyaz baskı sonrasında kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir. Her sektöre uygun olarak çok renkli baskı ve kabartma lak ile 130 tl ile fiyatlandırılır.
Beyaz Eşya Sektörü Şeffaf Kartvizit YM-1134 Ürün Özellikleri
Beyaz Eşya sektörü şeffaf kartvizitleri standart olarak 0.500 mikron, Cmyk + Beyaz baskı, kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir.

Beyaz Eşya Sektörü Şeffaf Kartvizit YM-1134 Maille Sipaiş Vermek İçin

Kartın Kodu ve Üzerine Gelecek Bilgileri info@yalcinmatbaa.com Adresine Mail ile Gönderin. Mesai Saatleri İçerisinde 45 Dk’da Tasarımı Mailinize ya da WhatsApp numaranıza Gönderelim.

Beyaz Eşya Sektörü Şeffaf Kartvizit Üretim Süresi Üretim Süresi

Şeffaf kartvizitlerin üretim süresi maksimum 3 gün ve kargo süresidir.
1000 adet kartvizit, Acil Baskı, Afiş, Afiş Basımı, Afiş Ücretleri, Antetli, avukat kartvizit, Baskısı, bloknot, broşür, Broşür Çeşitleri, Broşür Tasarım, cepli dosya, Dereceli magnet, Dergi, El ilanı çeşitleri, El İlanı Fiyatları, El İlanı Örnekleri, Etiket, Fiyatları, İmsakiye, kartvizit, Kartvizit kataloğu, kartvizit modelleri, Kartvizit Örnekleri, kartvizit şablonları, kartvizit sipariş, kartvizit tasarımı nasıl yapılır, kartvizit tasarla program, kartvizit tasarlama programı, Kartvizit yapıcı, Katalog, magnet, Magnet çeşitleri, magnet etiket, Magnet fiyatları, Magnet Örnekleri, Magnet promosyon, magnetci, mükemmel kartvizit hazırlama programı, özel kartvizit, özel şeffaf kartvizit, plastik kartvizit fiyatları, şeffaf, şeffaf kartvizit fiyatları, şeffaf kartvizit modelleri, şeffaf kartvizit sipariş, şeffaf kartvizit tasarla, şeffaf kartvizit topkapı, Şeffaf PVC Kartvizit, Takvim, tasarım programı, tasarla, ucuz kartvizit, ucuz matbaa, Zarf

Hiç yorum yok