Şeffaf Kartvizit Tasarla

test

Cindy Lazer Epilasyon kartvizit tasarımı


Kozmetik Kartvizit Modeli , Bayan Güzellik Salonu, Kozmetik ve Bayan kuaför Sektörü için Hazırlanmış Olduğumuz Yüksek Kaliteli Şeffaf Kartvizit Örnekleri.

500 Şeffaf PVC Kartvizit 150 TL

Şeffaf kartvizitler Standart 85×50 mm olarak yapılır, Cmyk + Beyaz baskı sonrasında kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir. Her sektöre uygun olarak çok renkli baskı ve kabartma lak ile 150 tl ile fiyatlandırılır.
Kozmetik Kartvizitleri standart olarak 0.500 mikron, Cmyk + Beyaz baskı, kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir.
Beğendiğiniz veya istediğiniz ürünün kodunu;
Whatsapp linkine tıklayarak en kısa zamanda kartvizit görselinizi isteyebilirsiniz.Mail yolu ile kartvizit bilgilerinizi göndererek en kısa zamanda örnek kartvizit görselinizi gelen kutusunda görebilirsiniz.Gsm veya Sabit Telefon üzerinden yetkili personelimizle görüşerek kartvizit örneğinizi istediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz.
şeffaf kartvizit istanbul,plastik kartvizit fiyatları,şeffaf kartvizit tasarla,şeffaf kartvizit topkapı,şeffaf kartvizit ankara,şeffaf kartvizit tasarımları,şeffaf kartvizit izmir,şeffaf kartvizitçi,şeffaf kartvizit bursa,metal kartvizit fiyatları,şeffaf kartvizit topkapı,şeffaf kartvizit ankara, şeffaf,şeffaf kart,şeffaf kartvizit tasarla,şeffaf kartvizit fiyat,plastik kartvizit fiyatları,şeffaf kartvizit tasarımları,pvc kartvizit örnekleri

Hiç yorum yok