Avukat Şeffaf Kartvizitleri Sektörüne Özel Tasarlanmış Örnek Şeffaf Kartvizitleri ve çeşitleri Özenle Tasarlanmış sektörünüze hitap eden Şeffaf kartvizitlere ulaşmanız artık çok kolay. Şeffaf kartvizit başta olmak üzere bir çok çeşitli kartvizit ve baskılı matbaa ürünlerine AvmMatbaa.Com’dan ulaşabilirsiniz.
İhtiyacınız olan ürünü seçerek bize ulaşmanız yeterli. Beğendiğiniz veya istediğiniz ürünü whatsapp, gsm, mail veya sabit telefon üzerinden ilgili departmanımızda irtibata geçerek kısa sürede ve kaliteli olarak teslim alabilirsiniz.
Matbaa ve reklam ürünlerinizle bizden aldığınız hızlı çözüm, sizi sektörünüzde bir adım daha ileri taşıyacaktır.

Avukat Şeffaf Kartvizitleri Özel Tasarlanmış Örnek Şeffaf Kartvizitleri Fiyatı Nedir ?

Şeffaf kartvizitler Standart 85×50 mm olarak yapılır, Cmyk + Beyaz baskı sonrasında kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir. Her sektöre uygun olarak çok renkli baskı ve kabartma lak ile 130 tl ile fiyatlandırılır.
Hukuk Sektörüne Özel Tasarlanmış Örnek Şeffaf Kartvizitleri Ürün Özellikleri
Avukat Şeffaf Kartvizitleri standart olarak 0.500 mikron, Cmyk + Beyaz baskı, kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir.

AvmMatbaa.com’da fiyatlar uygun fakat tasarımın mı yok?
Bu konuda size iki şekilde yardımcı olabiliriz!

Online Matbaa ve Tasarım İhtiyaçlarınız İçin Çözüm Noktası: AvmMatbaa.com

AvmMatbaa.com Türkiye’nin ilk ve en büyük işlem hacmina sahip online matbaa’sıdır. Web to print olarak bilinen online matbaacılık alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan AvmMatbaa.com, sadece alım satan yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden tasarladıkları veya daha önce tasarlayıp da AvmMatbaa’nın sistemine yükledikleri baskı işleri en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikada üretiliyor. Alanlarında uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan AvmMatbaa çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor.
Ürünlerin Özellikleri
Şeffaf kartvizitler standart olarak 0.500 mikron, Cmyk + Beyaz baskı, kabartma lak ve oval kesim olarak Üretilmektedir.